Aktualności

2013-01-26 12:25:55

1% podatku dla naszego kolegi

Moi drodzy, zwracam się do Was z prośbą, Wasz kolega - Krystian, którego część dłużej ćwiczących pamięta z treningów od dłuższego czasu bardzo choruje. Na skutek choroby, operacji i powikłań znalazł się w bardzo trudnej sytuacji życiowej wymagającej wsparcia innych. Jeżeli macie do przekazania 1% podatku lub po prostu możecie przekazać mu darowiznę było by wspaniale.

 

Marek Baliński

 

 

Nazywam się Krystian Frahn i mam 27 lat. W marcu 2011 roku przeszedłem szpitalny zabieg usunięcia niebezpiecznej dla życia malformacji naczyniowej (poszerzone i rozgałęzione naczynia krwionośne) w rejonie móżdżku metodą embolizacji - zaklejenia. W 2 godziny po udanym zabiegu i wybudzeniu ze śpiączki doznałem wylewu krwi do mózgu. Uległem też zakażeniu bakteryjnemu. Półprzytomny leżałem parę miesięcy w szpitalu.

 

W wyniku powikłań pooperacyjnych i braku ruchu przez parę miesięcy (a już jego parodniowy brak może powodować zaniki mięśni), utraciłem zdolność chodzenia, a wiele innych czynności zostało zaburzonych (m.in. poprawne widzenie obuoczne i pisanie oraz mówienie). Na wielokierunkową rehabilitację, oprócz pracy z mojej strony, potrzebne są środki pieniężne, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Frahn, 1263 wspieracie Państwo mój powrót do zdrowia.

Bezpośredni link do mojego opisu na stronie fundacji: http://fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/lista/frahn_krystian.html

 

Jak przekazać 1% podatku:

1. Obliczyć PIT

2. Wypełnić rubrykę wniosek o przekazanie 1% podatku... w tym

- podać nr. KRS 0000270809

- podać kwotę - maksymalnie 1% podatku (wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół)

- wpisać w informacjach uzupełniających w polu cel szczegółowy (>>ważne<<) nazwisko i nr: "FRAHN, 1263".

 

Można zrobić dla mnie darowiznę za pośrednictwem Fundacji Avalon przelewem na konto:

FUNDACJA AVALON

Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

Al. Witosa 31 lok. 108

00-710 Warszawa

Konto: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

(Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska SA)

Tytuł: "Darowizna - Krystian FRAHN, 1263"

 

Dziękuję i pozdrawiam - Krystian Frahn

 

ulotka do pobrania